Seminář k projektu : "Společně bezpečněji - Razem bezpieczniej"

detail

Seminář k projektu : "Společně bezpečněji - Razem bezpieczniej"

  • imgDejmal
  • img19.11.2021 19:25
Datum: 19. listopad 2021
Čas: 14:00 hodin
Místo: Woliborz - Polsko
Téma: Seminář k česko - polskému projektu : " Společně bezpečněji - Razem bezpieczniej"
 

Do Woliborze se sjelo na 50 účastníků k závěrečnému semináři o česko-polské spolupráci v požární ochraně. Za účasti starosty města Broumov Ing. Jaroslava Bitnara, burmistra miasta Nowa Ruda Tomasza Kiliňskego a Wojta Gminy Nowa Ruda Adrianny Mierzejewskej byla na závěr vyhodnocení podepsána smlouva o další spolupráci na úseku požární ochrany a krizového řízení.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img