Okrskové cvičení Broumov

detail

Okrskové cvičení Broumov

  • imgDejmal
  • img14.10.2022 21:25
Datum: 14. říjen 2022
Čas: 17:00 hodin
Místo: Lom Rožmitál
 
Do Rožmitálského lomu se sjely jednotky hasičů z Broumova, Veba Olivětín, Martínkovice, Otovice, Křinice, Božanov a Hejtmánkovice k okrskovému cvičení zaměřenému na praktické provedení "Vyhledávání pohřešovaných osob". Na začátek proběhlo školení na téma "předání místa zásahu" a "nebezpečí infekce". Lektory byli Janouch Zbyněk a Moravcová Kristýna.
Následovalo praktické procvičení ve vyhledávání osob. 5 figurantů bylo různě ukryto v okolí lomu a úkolem 3 skupin bylo jejich vyhledání, ošetření zraněných a transport (zde díky za výpomoc kolegů z Meziměstí za poskytnutí 4kolky s osádkou). 1 pohřešovaná osoba byla exitus ve vodní nádrži (figurína).
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img