Otevření výcvikového polygonu na Stanici HZS ve Velkém Poříčí

detail

Otevření výcvikového polygonu na Stanici HZS ve Velkém Poříčí

  • imgDejmal
  • img12.4.2019 17:08
Slavnostní přestřižení pásky za účasti 1. místopředsedy vlády a ministra vnitra Jana Hamáčka, generálního ředitele HZS ČR genmjr. Ing. Drahoslava Ryby, ředitele HZS Královéhradeckého kraje brig. gen. Ing. Františka Mencla, hejtmana Královéhradckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, poslanců ČR Jana Birkeho, Pavla Bělobrádka, zástupce  firmy STYLBAU s.r.o. a projektantem firmy ATELIER TSUNAMI s.r.o.

Dnes 12. dubna 2019 byl slavnostně uveden do provozu Výcvikový polygon v areálu HZS Náchod ve Velkém Poříčí. Pro veřejnost bude k nahlédnutí o Dnu otevřených dveří 5. - 6. 5. 2019.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img