Okrskové cvičení Janovičky

detail

Okrskové cvičení Janovičky

  • imgDejmal
  • img5.10.2019 14:34
Společné cvičení okrsků Broumov a Meziměstí

V sobotu 5. října 2019 se uskutečnilo společné okrskové cvičení pro jednotky PO okrsků Broumov a Meziměstí. Nejdříve byli hasiči seznámeni s průběhem cvičení a následovala pořadová příprava,teoretické školení k DT, k samotnému námětu cvičení. Po ukončení teorie následovalo praktické provedení. Každá jednotka dostala úkol, kteý následně plnila. Tématem byl požár chaty se záchrannou osob, dálková doprava vody na místo požáru, ošetření zachráněných osob. Na závěr cvičení byl zajištěn catering od hasičů SDH Zdoňov. Vyhodnocení provedli oba velitelé okrsků. Potom jednotliví velitele zúčastněných jednotek zhodnotili činnost svých jednotek.
Cvičení se zúčastnily: JSDH Teplice n.M., JSDH Jetřichov, JSDH Hynčice, JSDH Broumov, JSDH Hejtmánkovice, JSDH Božanov, JSDHP Veba Broumov, JSDH Martínkovice

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img