VVH Broumov

detail

VVH Broumov

  • imgDejmal
  • img18.1.2020 20:35
Sobota 18. leden 2020

Dnes 18. ledna 2020 proběhla VVH SDH Broumov. Za účasti radního KHk p. Bc. Hečka Pavla, ředitele ÚO HZS Náchod plk. Ing. Davida Pouče, starosty OSH Náchod br. Ivana Krause, zástupce MěÚ Broumov Bc. Martina Doležala a hostů z OSP Nowa Ruda - Drogoslaw a OSP Nowa Wies Klodzka byla zhodnocena činnost Sboru za rok 2019. Byla předána ocenění za mezinárodní spolupráci s polskými hasiči, medaile členům Sboru a byl zvolen nový výbor na léta příští. V diskuzi vystoupili hosté a seznámili Sbor s možnostmi čerpání dotací pro mládež, jednotky PO a mezinárodní spolupráci.

Jednání Sboru se zúčastnili i členové výjezdové jednotky, kteří v současnosti nejsou členy Sboru.

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img