Den otevřených dveří OSP Nowa Ruda - Slupiec

detail

Den otevřených dveří OSP Nowa Ruda - Slupiec

  • imgDejmal
  • img3.9.2023 07:50
Datum: 2. září 2023
Čas: 14:00 hodin
Místo: Nowa Ruda - Slupiec

Dobrovolní hasiči ze Slupcie připravili pro návštěvníky dospělé i děti nádherné odpoledne plné ukázek techniky, zásahů, malování na tvář, nafukovací atrakce a v neposlední řadě bohaté občerstvení. K vidění byla imitace zakouřené místnosti, kde si mohl každý ověřit, jak těžká je orientace v takovém prostředí, předvedli nové vybavení - dron. Zajímavá byla ukázka hašení propanbutanové láhve. K vidění byl i motocykl připravený na rallye Paříž - Dakar, který pojede  závodník z Nowé Rudy a létající model helikoptéry místního modeláře.

FOTO: V. T. + OSP Nowa Ruda - Slupiec (z dronu)

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img