Cyklozávody z pozice závodníka

Výpomoc pro ORP Broumov

• img26.3.2020 19:25

26. březen 2020

HZS Královéhradeckého kraje vydal doporučení pro dobrovolné hasiče v souvislosti s koronavirem

• img20.3.2020 16:21

Vzhledem k aktuální situaci ohledně šíření koronaviru 2019-nCoV doporučuje brig. gen. Ing. František Mencl, ředitel HZS Královéhradeckého kraje, pro udržení akceschopnosti jednotky zohlednit následující doporučení.

Pokud je to možné, oddělit kontakt členů výjezdové jednotky od ostatních členů SDH, zejména v případě, že členové SDH budou ve spolupráci s obcí poskytovat např. rozvážkové služby.

Nesdružovat se zbytečně v hasičské zbrojnici, odložit plánovaná školení a výcviky na dobu po skončení nouzového stavu.

Výjezd jednotky zajistit v nejnižším možném početním stavu, tzn. 3+1.

V hasičské zbrojnici a požární technice v rámci možností provádět desinfekci.

Velitelům jednotek při podezření u zásahu s možným výskytem COVID-19 zvážit nutnost použití ochranných prostředků (maska s filtrem, respirátor, ústenka, rukavice), pokud je jimi jednotka vybavena.

V případě zjištění, že se jednotka PO během zásahu prokazatelně dostala do styku s nakaženou osobou, ihned předat tuto zprávu na KOPIS.

V případě nákazy někoho z členů jednotky nebo jeho rodinného příslušníka nahlásit tuto skutečnost na KOPIS.

Čtyřkolka v Polici n.M.

• img28.2.2020 09:41