Oslavy 150. výročí založení SDH Broumov, Veba 01 Olivětín a 50letod založení HZS Broumov.

detail

Oslavy 150. výročí založení SDH Broumov, Veba 01 Olivětín a 50letod založení HZS Broumov.

  • imgDejmal
  • img23.6.2024 14:39
Datum: 22. červen 2024

Čas: 12:30 hodin

Místo: Broumov - Mírové náměstí

Část 1. - příprava a vyznamenání

Mírové náměstí v Broumově se v sobotu stalo centrem oslav hasičů. Na zahájení koncentroval MINI PSO Symphony a pak již byly oslavy oficiálně zahájeny. Za účasti hejtmana KHk Martina Červíčka, krajského ředitele HZS KHk plk. Ing. Davida Pouče, ředitele územního oboru - východ plk. Mgr. Josefa Haneka, starosty KSH KHk bratra Ivana Krause, starosty města Broumov p. Arnolda Vodochodského, Komendant Powiatowy PSP st. bryg. Rafaela Chorzewskiego, komendanta OSP Nowa Ruda - Slupiec Daniela Lesniaka byly následně ocenění profesionální, dobrovolní hasiči, zástupci IZS, kolegové z Polska, starosta města Broumova.
Moderátorka oslav Mgr. Martina Götzová uváděla jednotlivé ukázky hasičů, Městské Policie Broumov a ZZS Broumov. K vidění byly hasičské exponáty jak z dob dřívějších, tak nejnovější. O příjemnou atmosféru mezi ukázkami se postarala hudební skupina LEDVIN STONE. Na závěr celé akce vystoupila s koncertem skupina KABÁT TRIBUTE.